251. Omega Geneve 18-k guld
1960-tal, länk i gulddouble samt metall, diameter 33, smärre slitage. originalask, certifikat, samt originalkvitto medföljer
10 500 kr
Tis 02 2023 -
10 000 kr
Sön 30 2023 -
9 500 kr
Sön 30 2023 -
9 000 kr
Sön 30 2023 -
7 500 kr
Sön 30 2023 -
7 000 kr
Sön 30 2023 -
5 500 kr
Tis 25 2023 -
5 000 kr
Tis 25 2023 -
4 800 kr
Tis 25 2023 -
4 600 kr
Tis 25 2023
Mån -tor 11- 18, i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.På det klubbade beloppet tillkommer inropsprovision om 20 % inkl.moms samt slagavgift 50 kronor per auktionspost.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se