1970-tal, klänning, samt set med kjol och tillhörande topp. En galge märkt Heidi, uppskattad stl 34/36. Något blekt, mindre skador förekommer.
Objektet avslutas 26 maj 17:59 26 maj 2024 17:59
Värdering 1 500 kr

  • 200 kr
    Tis 14 2024