667. Emilio Pucci
1970-tal, klänning, samt set med kjol och tillhörande topp. En galge märkt Heidi, uppskattad stl 34/36. Något blekt, mindre skador förekommer.
26 maj 17:59
26 maj 2024 17:59
200 kr
Tis 14 2024